خبر خوب اینکه کلاهبردار امین دارابی بازداشت شد ، با تشکر از قانون ?

خبر خوب اینکه کلاهبردار امین دارابی بازداشت شد ، با تشکر از قانون ?
@webamoozir


لینک کوتاه
6 نظرات
 1. بينام می گوید

  الان که ازاد شده بعد از ا ماه بازداشت پول ٢ نفر داد ما بقی ٢۵٠ نفر دیگه دستمون به هیچ جا بند نیست این قانونه ما داریم

 2. سعید می گوید

  سلام
  کسی میتونه من را راهنمایی بکنه منم از ایشون پول میخوام با تشکرص

 3. زینالی می گوید

  این دارابی خیلی بیشرف هست

  کلی خانواده رو بدبخت کرده و پول خیلی ها رو خورده

 4. هموطن می گوید

  امین دارابی ی انگل جامعه س. یک دروغگوی بزرگ و فریبکار حرفه ایست.ی رذل کثافت که از سادگی و بیچارگی مردم هموطنش سواستفاده کرده و دارایی هموطنش رو به جیب زده و بقول خودش ی شبه از صدقات مردم میلیادر شده.پدرومادرت افتخارکنند به وجود همچین موجود پستی که به جامعه تحویل دادن که با وجود کثافتش همه جارو به گند کشیده.ی تروریست که جیب مردمو هدف زندگی نکبت بارش کرده.
  واقعا افتخار کن که با همچین القابی روی زمین نفس میکشی که به حق الهی توی حلقومت گیرکنه .
  من به اون خدایی که بالاست ایمان دارم و میدونم به زودی مکافات حق الناس را به بدترین شکل پس خواهی دادادبقول معروف دیریازود داره ولی سوخت و سوز نداره.امیدوارم روزی هزارمرتبه ارزوی مرگ کنی و جهنم رو این دنیا تجربه کنی . حلالت نخواهم کرد اصلا و ابدا
  و هرچی پول ناحق خوردی خفت کنه
  روزیکه خبر مرگ مفتضحت توی رسانه ها بگرده
  دروغگوی نکبت کثافت.

 5. مجتبی می گوید

  من یک میلیون و پانصد هزارتومان به حساب یه نفر به نام رویا اصغری که امین دارابی معرفی کرده بود واریز کردم تا الآن هم که خبری نشده.کسی میدونه باید چکار کنم.

 6. سایه می گوید

  منم از این دارابی کثافت دزد ۵میلیون طلب دارم اقدام قانونی کردم بجایی نرسیدم ظاهرا میدونن کسی بحقش نمیرسه راحت سر مردم به اسم خیرخواهی و کمک به هموطن کلاههای گشادی میذارن و بعد بهمون میخندند.ولی بخدا ایمان دارم که هیچ حقی ناحق نخواهد شد ی جایی جوری زمین میخوری کثافت بیشعور ندونی از کجا خوردی ولی بدون از نفرین منو و امسال منه.درسته پول زیادی نیست و دراین زمونه هم ارزش نداره ولی من حلال نمیکنم هرچند میدونم توی احمق حلال حرام سرت نمیشه.امیدوارم هرچه زودتر زودتر نتیجه دزدیتو ببینی و درس عبرتی بشه برای تو و امثال تو نامرد.تف به ذاتت تف به پدرومادری که توی انگل رو بوجود اوردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.