پیشبینی کنید و همیشه برنده باشید

188

⭕️ من باز هم خیلی متاسفم مثل روزهای زیادی که متاسف بودم و باز هم از نو شروع کردم باز هم متاسف شدم و باز هم و باز هم … باور کنید دقایقی فکر کردم این حساب جعلیه و ربطی به آقای وزیر آذری جهرمی نداره!! مشکل مملکت اپلیکیشنیه که اتفاقا داره موضوعی رو انجام میده به اسم “پیشبینی” که محل شبهه است امروز؟ اگر “پیشبینی” آزاده پس این ۷۰۰ نفر بدبخت که مردم ضعیف بدون حامی بودن و چرا گرفتن؟ پیشبینی بد است فقط برای فردوسی پور و جیرینگ و همراه اول و ایرانسل و یه سری برو بچه های دور خودمون خوب است؟ ( به من نگید مثلا پول نمیگیرن چون من میگم پس بیشعورن که جایزه میدن؟ اصلا این هیچی همین که مردم رو عادت میدید به یه موضوع آمادشون میکنید برای قربانی شدن در موضوعی که یکی از مشکلات حل نشده فعلی مملکته به ارزش تقریبی ماهی ۴۰ میلیون یورو ) ۴ ماهه داریم فحش و تحقیر و تهدید و تحمل میکنیم ، آقای وزیر لطف کردن گفتن بررسی میکنیم ، چی و بررسی میکنید؟ چی شد نتایج بررسی های قبلی شما؟ اصلا کدوم بررسی شما نتیجه داشته؟ کدوم بخش رو شما ترمیم کردید؟ ۱۰ هزار نیروی امنیتی که قرار بود تربیت کنید یا رفتید از شرکت دزد صباسل و بقیه مشابهاتش حق الناس و گرفتید و برگردوندید به حساب مردم؟ شرکت های زالو مخابراتی ارزش افزوده رو شرشون رو از سر مردم کم کردید؟ در این مورد حتی تلاش هم نکردید در حد یه توییت حتی! به من نگید نمیدونید یا نگفتن بهتون یا هرچی، چون دیگه الان اینجوری شده شما موبایل و روشن میکنی عضو سرویس قصه های شب با بابابزرگ ، با روزی ۵۰۰ تومن شدی به صورت پیشفرض!!! یا برگردیم به عقب شما مرکز ماهر و درست کردید؟ ۲ حادثه تاریخی سایبری برای کشور افتاد خروجی این مرکز چی بود و تاثیر شما برای بهبودش چی بود؟ دقیقا آقای وزیر جوان خروجی مشهود کار شما در بخشی که حداقل من سوادشو دارم چی بوده؟ خب چرا باید کسب و کار از نوع آلوده و کثیفش هم وجود داشته باشه؟ بررسی و جمع کردن اینها دیگه دست آمریکاست که نمیتونید جمع کنید؟ چرا براتون مهم نیست روزی هزاران نفر قربانی میشن با همین عنوان شبهه دار “پیشبینی”؟ میفرمایید همش دست شما نیست خب بخشی که دست شماست چی شد؟
⭕️متاسفانه هر روز هزاران نفر رو دلسرد تر میکنید از اینکه ایران به دنیا اومدن .
⭕️ اگر اپ جام ۲۱ بالا نیومد یا هر مشکلی داشت خلاصه آقای وزیر در توییتری که فیلتره در خدمتتون هستن ، زنگ میزنن به عادل درستش میکنن انشالله!
⭕️ متاسفانه یا خوشبختانه زندگی اصلی من دیگه ایران نیست و وقت کمتری نسبت به سابق دارم برای بروز کردن وب آموز و متاسفم که اعتراف کنم خوشحالم که از ایران رفتم و در حلقه مسخره و تهی آقایان بیش از این دور خودم نچرخیدم.
موفق باشید

ثبت دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.