آلوده شدن بیش از ۲۵ میلیون کاربر ایرانی به تلگرام طلایی

232

⭕ بر اساس گزارش فنی و مستند و غیر قابل انکار که به همت چند متخصص در ایران منتشر شده http://vrgl.ir/pLlXf شرکت راهکار سرزمین هوشمند که سازنده نسخه دستکاری شده تلگرام است با اضافه کردن قابلیت های خاص بدافزاری در این آپ از بیش از ۲۵ میلیون کاربر ایرانی تلگرام مستقیم و به راحتی جاسوسی میکند .

⭕ این شرکت که حتی اطلاعات دقیقی از گردانندگان آن در دست نیست پس از فیلتر شدن تلگرام تنها نسخه ای در ایران است که بدون نیاز به فیلترشکن به تلگرام متصل میشود و بنابراین به سرعت جایگزین نسخه رسمی تلگرام شد .
⭕ اقای دکتر خرم آبادی معاون محترم دادستان چند روز پیش ار کانال رسمی خود در سروش، با گلایه از وزارت ارتباطات و اشاره به نرم افزار “تلگرام طلایی” و “هاتگرام” از حمایت دولت برای توسعه و نگهداری این اپ ها سخن گفتند.
⭕حالا با توجه به حمایت های مشخص آقای وزیر آذری جهرمی از این آپ و شرکت پشت آن ، باید از آقای وزیر پرسید که آیا شما از قابلیت شنود و دسترسی های غیر قانونی و بدون اطلاع کاربران در این نسخه ها اطلاع داشتید یا خیر ؟

🔘اگر جواب به سوال بالا بلی است، که باید به حال مردم خون گریه کرد که به شما اعتماد کردن و سکان وزارت رو به شما سپردن و شما اینگونه از اطلاعات خصوصی آنها صیانت میکنید، باور کنید آقای وزیر زشته برای یه دولت که مجبور باشه برای اشراف اطلاعاتی ، بد افزار روی سیستم شهروندان خودش نصب کنه اونم از نوع آلودگی همگانی،من کارم اینه و درک میکنم نیاز امنیتی اشراف اطلاعاتی رو ولی این کار شما مثل اینه که در سد کرج سم بریزید همه بمیرن راحت شید دیگه مشکلی وجود نداشته باشه!!! اینا راهکارهای دهه ۶۰ آمریکا بود اونم در حدنظریه و هیچ کشوری اینقدر شفاف از مردمش جاسوسی دولتی نکرد و نخواهد کرد و نمیتواند بکند!!! اگر اثبات بشه با حمایت شما بوده حتما باید ۲۵ میلیون نفر از شما شکایت کنند، بر طبق قانون فعلی جرایم رایانه ای جمهوری اسلامی .

🔘اگر خیر که منتظر اقدام سریع شما برای قطع ید این شرکت از دسترسی به اطلاعات خصوصی مردم و معرفی اونها و مجازات خیلی سریعشون هستیم.

⭕البته بسته به عکس العمل شما ما جواب سوالمون رو طی ۲۴ ساعت آینده خواهیم گرفت .
⭕ به زودی بررسی دقیقی از این شرکت و افرادی که در آن فعالیت میکنند خواهیم کرد. از هر چیزی میشه عبور کرد جز جاسوسی سازمان یافته از مردم. شک نداریم که دسترسی نداشتن به تلگرام خیلی بهتر از آلوده کردن مردم به نسخه های غیر رسمی تلگرام به همراه مخلفات است! ⭕ نصب اپ سروش و هر نسخه بومی ناقص دیگری قطعا شرف داره به اینکه بدافزار بدیم دست مردم!!!

@webamoozir

1 نظر
  1. بی نام می گوید

    سلام ودرود خدمت شما وتیمتون
    خیلی ممنونم از این بابت که بلاخره در مورد این کلاینت حرف زدید ولی ای کاش زودتر..ادامه بدید و اگه به اقای وزیر دسترسی دارید حتما این نکات رو بگید…مطمعنا اقای وزیر دراین پست بهترین کسی هست که میشه از این شرکت وفعالیتشون شفاف سازی کرد.

ثبت دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.