آرمین راد هکر اینستاگرام یا شیاد مجازی؟

280

⭕️مهم نیست که “ایوب تیغ تیز” نمیدونه فیشینگ ربطی به ssl نداره چون ایوب تیغ تیز یا آرمین راد خیلی چیزا رو نمیدونه . ولی باید از خبرگزاری دانشجو http://snn.ir/002vNK یا تسنیم http://tn.ai/1779659 یا فارس و یا هر جای دیگری که اسمش رو خبرگزاری گذاشته پرسید که شما یه کارشناس در حدی که ۲ باز لاگین کرده باشه به ایمیلش هم ندارید؟چرا اینقدر هیجان زده شدید و چرا باید اینقدر دامن بزنن به این بازی سراسر مسخره که نتیجه ای جز نتیجه معکوس نداره!

🛑 این فرد با دوستانش یه کانال دارن https://t.me/androids_max و اقدام به آلوده کردن مردم با نشر بد افزار های موبایل میکنن حداقل از ۱۰ اپ بررسی شده ۴ تاش آلوده به رت اندروید بود
نمونه : https://t.me/androids_max/2474
نتیجه آنالیز از نظر ۴ کارشناس: yon.ir/9tcee
(یه نسخه از همه محتوی این کانال موجوده و پاک کردن سازندگانش دیگه دردی و دوا نمیکنه ).
⭕️پرده اول: این افراد پس از آلوده کردن در بین قربانیان به دنیال افرادی میگردن که مثلا پیج اینستاگرام با تعداد فالور بالا دارن و اقدام به هک اون پیج ها میکنن.
⭕️پرده دوم: همین افراد با فرد هک شده تماس میگیرن و پیج رو بهش برمیگردونن ، ممکنه شما هم زیاد دیده باشید که مثلا فلان سلبریتی میاد یه پست میزاره و از ناجی پیجش تشکر میکنه ! در ۱۰۰٪ موارد اگر پیج هک شده این ناجی کسی نیست جز خود هکر . جالبه که در مواردی حتی یک پیج چند بار هک شده و باز همین ناجی رفته پیج و نجات داده !!

⭕️این بازی در جریان بود و خب مهم هم نبود تا اینکه این فرد دید اِ چه خوبه این بازی و این بازی رو کشوند به اعتقادات مذهبی و خط قرمز های حکومتی و سو استفاده از اونها چطوری؟ با ادعای هک صفحات معاندین و ضد انقلاب و افراد ضد دین. توجه کنید که ممکن است این افراد در مواردی هم موفق به این کار شده باشن ولی به علت قلیل بودن این وارد به نسبت شیادی که صورت میپذیره این موارد رو حذف میکنیم (شاید۱٪ بلاخره هر لمری یه بروتفروسی رت پخش کردنی چیزی بلده) .

⭕️واقعیت اینه که این افراد که همه فالور اینستاگرام هم میفروشن(این مورد خیلی مهمه چون به راحتی میتونن پیج های فیک با فالور های جعلی درست کنن) ، پیج هایی با فالوور فیک با نامهای مشابه پیج اصلی و پست های مشابه میسازن و خودشون همون رو هک میکنن و به سرعت هم اون پیج رو از دسترس خارج میکنن که شواهدی مبنی بر اصلی بودن پیج در دسترس نباشه. ( توضیح اینکه اینستاگرام به دلیل قوانین سخت ایالات متحده آمریکا برای کپی رایت به هیچ وب سایتی در دنیا اجازه نگهداری آرشیو نمیدهد )

⭕️کار دیگه ای که این عزیز یا عزیزان میکنن ریپورت کردن پست ها و پیج هاست ، توجه کنید که به دلیل قوانین سخت کپی رایت در آمریکا هر ریپورت به منزله یک دعوای حقوقیه و توسط کمپانی اینستاگرام خیلی جدی گرفته میشه و بنابراین بازنده در بیشتر موارد صاحب پیج خواهد بود. اینکه این قوانین ناکارا به نظر میاد بحث دیگری است چون تصور کنید اگر ریپورت صحیح باشه و اون پست حذف نشه شما میتونید اینستاگرام رو سو کنید و اون رو میلیونها دلار جریمه کنید و این یکی از دلایل اینه که این شرکت معمولا در این دعوا ها طرف کسی و میگیره که اعاده دعوا کرده حتی موقت که خب برای این دوستان همون موقت هم کفایت میکنه.

⭕️در انتها من بعد از ۱۶ سال کار شبانه روزی کامپیوتر به شما میگم یه هکر موهاشو شونه نمیکنه چه برسه هر روز یه کت بپوشه، یه هکر باشگاه بدنسازی نمیره با دمبل عکس بزاره ممکنه بره دکتر ستون فقراتشو عمل کنه البته!. یه آدم نمیتونه اسمش آرمین باشه فامیلش راد باشه! یه لر که به لر بودنش افتخار میکنه فامیلشو عوض نمیکنه و ته آی دیش ۰۲۱ نمیزاره! ببین من “محمد جرجندی نژاد بمی” ام قشنگ شبیه آدرس میمونه تو گوگل مپ بزنی آدرس دهاتمون و میزنه برات.

⭕️ و اما شما ، به این شیاد ها اعتماد نکنید. رمز دو مرحله ای بزارید و باور کنید در دنیا ما شغلی به اسم تامین امنیت پیج اینستاگرام نداریم!
⭕️ باز هم باید به حال خبرگزاری که اینهمه دزدی و کلاهبرداری و شرط بندی و فساد و نمیبینه و فقط به دنبال حاشیه و ساخت آدمای پوشالیه تاسف خورد.

در ادامه چند نمونه از هک های سلبریتی هک اینستاگرامی “ایوب تیغ تیز” رو با هم میبینیم :
@webamoozir

ثبت دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.