کلاهبرداری شرکت زالو “گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات آیان تکنام” با اپ “سوابق تامین اجتماعی”

138

⭕️ در ۲۴ ساعت گذشته اپی با عنوان سوابق تامین اجتماعی با متن زیر در تلگرام منتشر شد که بیش از ۱.۸ میلیون بازدید تا الان داشته:

⁉️ بیمه این ماهت رد شده؟
⁉️ تو لیست بیمه هستی؟
⁉️ تا حالا چقدر بیمه برات رد شده؟
🔔 فقط کافیه اولین اپلیکیشن موبایل “سوابق بیمه ” رو نصب کنی!
دانلود سریع و آسان اپلیکیشن👇👇👇👇
اولین اپلیکیشن مشاهده ریز سوابق تامین اجتماعی

⭕️در واقع گرفتن سوابق بیمه تامین اجتماعی در سایت خود این سازمان رایگانه ! و این اپ به کاربر خود سرویسی ارایه نمیکنه. ولی در کمال تعجب مشاهده میکنید که این اپ قربانی خودش رو عضو سرویس ارزش افزوده ای به نام “جدولیم” میکنه !! یعنی بابت یک سرویس رایگان یکی دیگه شما باید روزی ۴۰۰ تومان پول به این شرکت زالو صفت بدید!!
⭕️این اپ با دامنه ayantech.ir متعلق به شرکت ” گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات آیان تکنام” در تماسه که با بررسی این سایت و زیر دامنه ها به راحتی میشه فهمید که این شرکت برای ما خواب درازی دیده و این تازه اول ماجراست!!
⭕️ خود علی عباسی مدیرعامل این شرکت و کلا این شرکت مهم نیست چون صدها شرکت داریم که دیگه کارشون این شده، مهم صنعت آی تی مملکته که شده کلاهبرداری از نوع ارزش افزوده ! امروز شرکت های ریز و درشت دیگه حال ارایه سرویس ندارن چون به راحتی میتونن در قالب هایی که میبینید پولهایی خوبی رو به جیب بزنن . البته و هزار البته منافع اصلی این کلاهبرداری ، دزدی و فساد از جیب مردم مستقیم به جیب اپراتورهای محترم واریز میشه که خب یه چیزی تو مایه های شبکه شاپرک (درگاه های بانکی قمار) در هر حالتی سود میکنن و هیج وقت هم محکوم نمیشن .
⭕️ یادمون نره که شرکت های اصلی به راحتی میتونن تشخصی بدن که کاربری که به سمتشون میاد از کجاست و بهانه یکی برای من تبلیغ میکرد یه بهانه نخ نماست.
⭕️ در انتها باید بگم که این اسمش فساده، یعنی فقط در یک فضای ناسالم شما میبینید که یک روش پرداخت (ارزش افزوده) خودش شده کالا !! کدون یک از شما که این متن و میخونید برای این آشغالا که اینا درست میکنن روزانه مایلید پول بدید اگر در جایی برای فروش گذاشته شده باشن؟ پس اصلا سود ۳ هزار میلیاردی سالانه اپراتور از چه محلی بوده؟ با حس رضایت کدام بخش از مردم بوده؟ بابت رشد چه خدماتی یا سرویسی بوده؟ چند نیروی نخبه تریبت شده؟
⭕️ در روزهای آتی اگر خدا فرصت بده چند مدل مختلف این شرکت ها رو بررسی میکنیم.

ثبت دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.