دزدیدن ترافیک شما و فروشش ماهی ۶ میلیون تومان در قالب بهینه سازی رتبه الکسا!

117

⭕️ آیا ارزش گذاری وبسایت بر اساس رتبه بندی سایت الکسا alexa.com همیشه قابل استناد است؟ جواب حتما خیر است.
⭕️آیا افرادی هستند که حتی به ترافیک من و شما هم رحم نمیکنن و اونو به دیگران میفروشن؟ جوابش بلی است.
⭕️ سایت taqviyat.com در مدت کوتاهی به رتبه ۲۱ اکسا ایران اتقاع پیدا کرده که نشان دهنده ترافیک بالای کاربر ایرانی به سمت این سایته ولی در واقع این ترافیک از کجا شکل گرفته است؟ برای فهمیدنش کافیه سری به سایت https://publicwww.com/websites/taqviyat.com/ بزنید و ببنید که این سایت در چه سایت هایی اصطلاحا بکلینک دارد ( به این سایت چه سایت هایی لینک کرده اند) .
⭕️ شما ۱۴۰ سایت رو خواهید دید که در همه اونها این اسکریپت فراخوانده میشه: https://static.taqviyat.com/js/amplifier.js
محتوی این اسکریپت کار خاصی نمیکنه و تمامی بازدید کننده های این مجموعه سایت رو بصورت ناخواسته به سمت سایت taqviyat.com هدایت میکنه! توجه کنید ناخواسته!
⭕️در تماسی که من با شماره مندرج در سایت ۰۲۱۲۲۱۹۶۴۷۸ گرفتم فردی که پاسخگو بود مشخصا به ترافیک ارسالی از طرف اپ های موبایل هم اشاره کرد، متاسفانه بازار کلاهبرداری ها در بخش اپ های موبایل به هر روشی خیلی داغه در ایران و هستند افرادی که با هزینه ای کم روزی ۴۰ ۵۰ هزار نفر رو ترغیب/مجبور به نصب اپ های جعلی میکنن. این افراد سپس از این قدرت بدست آماده برای تبلیغات ارزش افزوده و یا حتی این مثالی که میبینید استفاده میکنن و از این راه کسب درآمد میکنن .
⭕️ توجه کنید این بازار بدون نظرات و متولی ، میلیون ها ایرانی رو چه مستقیم چه غیر مستقیم در خطر قرار داده است. یعنی اگر حتی شما دوست عزیز اپ ایرانی نصب نمیکنی ولی با دوستانی در تماسی که اونها رعایت نمیکنن و هر اپی رو نصب میکنن بدون که بخشی از اطلاعات شما در اختیار همین دزد هاست. در بخشی از تصویر بالا مشاهده میکنید آپ موبایل آلوده برای دوست قربانی پیام تبلیغاتی ارزش افزوده ارسال کرده است !!
⭕️در همین مثال این عزیزان گرداننده سایت taqviyat.com از شما بابت رتبه الکسا زیر هزار ماهانه ۱ میلیون تومان ، رتبه الکسا زیر ۵۰۰ ماهانه ۲ میلیون تومان ، رتبه الکسا زیر ۳۰۰ ماهانه ۳ میلیون تومان ، زیر ۲۰۰ ماهانه ۴ میلیون تومان و زیر ۱۰۰ ماهیانه ناقابل ۶ میلیون تومان از شما دریافت میکنن!!
⭕️اینکه این مجموعه سایت قربانی متعلق به گردانندگان این سایت هست یا خیر بررسی نشد ولی این روش بهینه سازی اعتبار سایت که احتمالا به زودی به بقیه مشتریان این سایت فروخته خواهد شد روشی شیادی و کلاهبرداری است و هیچ اعتباری در دنیای بهینه سازی متور های جستجو ندارد که هیچ در هر جای دنیا گردانندگان این سایت مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
⭕️ نمیدونم چرا اینقدر این بازار اپ های جعلی و نصبش و تبلیغات و …. ول شده و هیچ متولی در ایران نداره که بررسی و برخورد کنه ولی باور کنید اینقدر بیصاحابی شوک آوره.
⭕️ در انتها به مکالمه من با فردی که شماره تماس این سایت رو جواب دارد لطفا تا انتها گوش کنید.
@webamoozir

ثبت دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.