اپ جعلی رادیو بوک و کلاهبرداری صداوسیما از مردم

267

این روزها تبلیغات شرکت زالو ارزش افزوده توسکا  تمام آنتن زنده تلویزیون ملی را اشغال کرده است یکی از این برنامه ها برنامه حالا خورشید است که در یکی از بهترین زمان های تلویزیون روزی بیش از ۸۰۰ هزار نفر را در سرویس جعلی رادیوبوک آلوده میکند هزینه عضویت برای هر روز ۶۰۰ تومان است و با یک محاسبه ساده روی ۴۸۰ میلیون تومان این شرکت درآمد دارد!! و فقط ۵ ملیون تومان جایزه میدهد یعنی ۹۹٪ سود خالص !در این ویدیو و گزارش بررسی کردیم که وب سایت جعلی رادیو بوک رو چه کسانی طراحی کرده اند ، البته مشخص است که این افراد با این سن کم از رانت بزرگی استفاده میکنند .
رامین حصیبی ازناوله طراح سایت http://www.radio-books.com  با ایمیل [email protected]
[email protected] از شرکت hamrah-kian.com گرداننده سایت های جعلی ارزش افزوده:

Ava-Tel.ir
riskgame.ir
aval-sho.ir
۱۰۰second.com
rahnava.com
kadoos-anzali.com
۲elgame.com
radio-books.com
techno-tel.ir
۲elgame.com
radio-books.com
pesteh-book
irava-tel.ir

شرکت نواندیشان همراه کیان  با مدیریت جمیله احمدی و مصطفی صداقت مسئولیت وب سایت رادیو بوک را به عهده دارند.

⭕️درحالی که بچه های لایق کشورحتی ۱ ثانیه فرصت دیده شدن در رسانه میلی روندارن،امثال مصطفی صداقت و جمیله احمدی با اپ جعلی”رادیو بوک” و کمک شرکت توسکا بهترین ساعات تلویزیون ملی رو با کمک چرب زبانی رضا رشیدپور اشغال کردن و روزی۴۸۰میلیون تومان پول مردم نا آگاه روبه جیب میزنن.

⭕️ این سایت های پوچ رزومه مصطفی صداقت است :

http://millionersho.ir
http://touchtv.ir
http://trago.ir
http://jayeze-bozorg.ir
http://kadoos-anzali.com

متاسفانه رانت دزدان ارزش افزوده اکوسیستم موبایل رو به پوچی کشوندن، دزدان پر قدرت رو بیدار و به جون مردم انداختن و مسئولین با ادعای اسلام خالص سکوت کردن.

رضا رشیدپور در حالی از اسپانسر خود رادیو بوک دفاع کرد که آیا تعریف اسپانسر درصداسیما اینه؟ یه بچه ۲۷ ساله رفته در صداوسیما رو زده گفته من اسپانسر حالاخورشید! اونام گفتن باشه چی داری؟گفته هیچی یه سایت جعلی! هرکی به من روزی ۴۸۰ میلیون بده من ۵ میلیون بهش میدم و اونام تایید کردن و کارشو با رشیدپور شروع کرده!

در این ویدیو اپ رادیو بوک و گردانندگان اون رو بررسی کردیم:

ثبت دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.