سایت مستردیجی mrdigicoin.eu جعلی و کلاهبرداری پانزی است

⭕️ در ادامه وضعیت کلاهبرداریی های پانزی کشور که با عناوینی همچون سرمایه گزاری در بورس نزدک و ماینینگ رمز ارز ها اقدام به جذب سرمایه میکنند رو بررسی میکنیم.
⭕️برای نمونه اطلاعات سایت کلاهبردار mrdigicoin.eu رو که بیش از ۲۴ هزار کاربر سایت و ۱۰۰۰ کاربر فعال دارد را بررسی میکنیم.
این وب سایت تنها در ۷ ماه بیش از ۱۷ میلیارد تومان جذب سرمایه داشته است!
⭕️ کلاهبرداری پانزی چیست؟

و اما وب سایت مستردیجی:

⭕️ احمد احمدی با نام مستعار کیومرث پارسا و سینا جهانبخش دو فرد که ابتدا به گرجستان رفته و سپس در آلمان پناهنده شدند، تقریبا ۷ ماه است که بساط کلاهبرداری از نوع پانزی با عنوان جعلی دوج ماینر راه اندازی کرده اند! این دو فرد در سایه عدم نظارت و نبود اطلاع رسانی و نا آگاهی مردم ، در طول این ۷ ماه بیش از ۱۷ میلیارد تومان از مردم جذب سرمایه کرده اند!!

⭕️ وب آموز نسخه ای از محتویات این سایت جعلی دارد و برآورد شده بیش از هزار کاربر فعال و ۲۴ هزار کاربر معمولی قربانی این دو کلاهبردار شده اند!

⭕️ احمد احمدی متولد مشهد، کارش رو از شرکت کاسپید آغاز کرده ، تخصص او گرافیک است و گرداننده وب سایت لایک گیری فیس بوک بوده !
telegram: @mrdigicoin
https://twitter.com/sah859
phone iran : +982177889266
phone germany : +4917687439783
email : [email protected]
https://www.facebook.com/Sah859

⭕️ سینا جهانبخش وظیفه طراحی سایت رو به عهده دارد.

Telegram @pixver
+۴۹ ۱۵۲۱۱۴۲۸۱۴۳
Email [email protected]
Berlin Germany
twitter.com/sinajahan66
Facebook.com/sina.jahanbakhsh.31
linkedin.com/in/sina.jahanbakhsh-6679b5a1

⭕️ همونطور که در تصویر میبنید http://archive.is/i477W خود احمد احمدی قربانی کلاهبرداری پانزی از وب سایت Dogeminer.cc بوده و پس از اینکه با این روش دزدی آشنا شده، اقدام به راه اندازی همین کلاهبرداری بر روی مردم ایران کرده!

⭕️ این تازه اول بازیه و هر روز شما شاهد بیشتر شدن این کلاهبرداری ها خواهید بود، مردم هم که به لطف بانک های دزد به سودهای بالا عادت کردن، حالا بیا گلو رو پاره کن که به خدا اینا کلاهبرداریه!! میگه نه داداشم سود گرفته! میگی خب سود میده ولی یه روزی جمع میکنه !! میگه خب الان که داره سود میده!!!

⭕️ اطلاعات هویتی کاربران وب سایت کلاهبرداری مستردیجی http://mrdigicoin.eu در اینترنت منتشر شده ، اگر میخواهید بدانید شما هم جز قربانیان هستید یا نه به کانال لیکفا @leakfa یا وب سایت https://telescam.info/home/leakfa/ مراجعه کنید و

احمد احمدی گرداننده سایت کلاهبرداری مستردیجی که خود را کیومرث پارسا معرفی میکند

⭕️ عزیزانی که مال باخته سایت مستردیجی https://mrdigicoin.eu هستن میتونن از مدیران ایران این سایت کلاهبردار به پلیس فتا شکایت کنن
❌ ایمان ناظورانی یکی از مدیران سایت ساکن ایران.
کد ملی ۱۲۷۱۲۱۸۶۳۱
شماره تماس: ۰۹۳۵۹۸۶۵۵۸۸

❌ ایمان صفاری مدیر گروه تلگرام مستردیجی ساکن ایران
کدملی ۰۶۵۷۰۳۲۸۸۱۲
شماره تماس ۹۳۷۵۳۷۲۱۲۲
⭕️ مطمئن باشید تنها با طرح شکایت “شاید” به پولتون برسید و این کلاهبرداران قرار نیست چیزی به شما بازگردونن!
⭕️ لطفا این پیام رو به همه مال باخته های امروز و حتما آینده ارسال کنید.


لینک کوتاه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: