سو استفاده دکتر احمد رضا حقیقی از دانشجویان

حالا که بحث صیانت از آرای مردم داغ شده بزاید با هم پرونده رو بررسی کنیم که نشوم میده بی اخلاقی رابطه ای با سواد و مدرک دانشگاهی نداره تو خون بعضیاست.
⭕️ دانشگاه فنی و حرفه ای شهید شمسی پور با مدیریت فردی به اسم “دکتر احمد رضا حقیقی” (همین که شاده) یه کانال تلگرام داره که در بخش ارتباط با ما هم معرفیش کرده
http://archive.is/T4HB5
چندی قبل یه پست میزاره برای دانشجویان که بشتابید و از تخفیف ۹۰٪ ای ثبت نام در کلاس ها بهره مند بشید برای گرفتن این تخفیف باید چکار کنید ؟بله ۱۰۲ رو بفرستید به ۱۰۰۰۶۶۵۳
تا اینجای ماجرا رو داشته باشید ….

⭕️ حالا، صما (صدای مهندسی ایران) یه جشنواره برگزار کرده بوده به اسم “جشنواره چهره سال راه و ساختمان” که آقای مهندس رسول کشت پور شهردار منطقه دو تهران (همین که نمیخنده) هم شرکت کرده بوده و برای رای دادن به این عزیز باید شما کد ایشون که ۱۰۲ بوده رو میفرستادی به ۱۰۰۰۶۶۵۳ !!! به همین راحتی دوست عزیزمون دکتر مملکت ، ریس دانشگاه، دکتر احمد رضا حقیقی (همون که میخندید) سر دانشجوهای دانشگاه کلاه گذاشته!!
⭕️ و دردناکتر از همه این دوستمون که نمیخنده (رسول کشت پور) به عنوان چهره سال ۱۳۹۷ راه و ساختمان انتخاب شده!!!

⭕️ کشت پور (همین که نمیخنده) و چهره برتر شناخته شده از اوناس که تا پای جان میخواد به کشور خدمت کنه و اعتقادی به بازنشستگی نداره، حتی با امکانات شهرداری هم پیامک زده که به من رای بدید!
اینقدر این عزیز تشنه خدمته!
#شمسی_پور


لینک کوتاه
2 نظرات
  1. arian می گوید

    یه توضیح کوچیک در مورد اون کد اسمس میدادین.ارزش افزوده هست؟

    1. ناشناس می گوید

      نه اون ارزش افزوده نیست.سیستم پیامک انبوه یا تبلیغاتیه از اونا نیست که هی پول کم بشه از شارژ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: